Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master Elite 302 Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
15x
De Cooler Master Elite 302 is een compacte PC-behuizing geschikt voor Micro-ATX moederborden. Het ontwerp beschikt over een transparant zijpaneel voor zicht op uw componenten. Voorzien van drie 120mm ventilators aan de voorkant voor effectieve koeling. De behuizing biedt ruimte voor CPU-koelers tot 16,3 cm hoog en grafische kaarten tot 36,5 cm lang. Met afmetingen van 430x203,5x390 mm biedt het een praktisch formaat voor een standaard computeropstelling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.3 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36.5 cm |
| Maximum PSU lengte | 16 cm |
| Hoogte | 430 mm |
| Breedte | 203.5 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 4 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.3 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36.5 cm |
| Maximum PSU lengte | 16 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Mini Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen1) |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 203.5 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Hoogte | 430 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 240, 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Volume | 34,13 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719512158340 |
| Vendorcode | E302-KGNN-S00 |
| Artikelnr | 971274 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




