Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Meshify C Tempered Glass edition Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
27x
De Fractal Design Meshify C Tempered Glass edition is een moderne pc-behuizing met ATX-ondersteuning en elegant doorzichtig zijpaneel. De compacte afmetingen van 453x217x409mm maken hem geschikt voor diverse werkruimtes. De behuizing beschikt standaard over twee 120mm-fans voor optimale luchtstroom. Met ruimte voor cpu-koelers tot 17,5cm, grafische kaarten tot 32cm en voedingen tot 17,5cm past het onderdeel goed in vele systeemopstellingen. Het mesh-frontdesign bevordert luchtcirculatie voor efficiënte koeling van computercomponenten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 17.5 cm |
| Hoogte | 453 mm |
| Breedte | 217 mm |
| Diepte | 409 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2017 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Aantal externe 5,25 " bays | 0 |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 17.5 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 217 mm |
| Diepte | 409 mm |
| Gewicht | 6.50 kg |
| Hoogte | 453 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Eenvoudig aan te passen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde radiator voorkant | ✖︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 1 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 240 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Radiator achterkant geïnstalleerd | ✖︎ |
| Radiator bovenkant geïnstalleerd | ✖︎ |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Intern koelsysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7350041084891 |
| Vendorcode | FD-CA-MESH-C-BKO-TG |
| Artikelnr | 999449 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





