Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Meshify C Mini Dark TG Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
12x
De Fractal Design Meshify C Mini Dark TG Behuizing is een compacte PC-behuizing met Micro-ATX ondersteuning, ideaal voor gamers en makers met beperkte ruimte. Het glanzende transparante zijpaneel biedt zicht op uw componenten, terwijl twee voorgeïnstalleerde 120mm-fans zorgen voor goede luchtcirculatie. Met ruimte voor grafische kaarten tot 32 cm, CPU-koelers tot 17,5 cm en voedingseenheden tot 17,5 cm biedt deze behuizing voldoende flexibiliteit voor krachtige hardware. Het moderne design en compacte afmetingen maken het een veelzijdig optie voor diverse bouwprojecten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 17.5 cm |
| Hoogte | 399 mm |
| Breedte | 212 mm |
| Diepte | 395 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2018 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 5 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 17.5 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Mini Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 212 mm |
| Diepte | 395 mm |
| Gewicht | 6.28 kg |
| Hoogte | 399 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 1 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 1x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 240 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172700111 |
| Vendorcode | CA-MESH-C-MINI-BKO |
| Artikelnr | 999936 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





