Je bent nog niet ingelogd
Phanteks Enthoo Pro Tempered Glass Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Phanteks Enthoo Pro Tempered Glass Behuizing is een spacieuze PC-behuizing geschikt voor E-ATX moederborden. Het geheugen beschikt over een elegant transparant zijpaneel dat uw componenten in het zonlicht zet. Met voorgeïnstalleerde 140mm fans aan voor- en achterkant zorgt deze behuizing voor adequate luchtcirculatie. De ruime binnenkant accommodeert grafische kaarten tot 35,47 cm, CPU-koelers tot 19,3 cm en voedingseenheden tot 31,8 cm. Met afmetingen van 535 x 235 x 550 mm biedt deze behuizing een uitstekend platform voor systeemopbouw en upgrades.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Phanteks |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19.3 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 35, 47 cm |
| Maximum PSU lengte | 31.8 cm |
| Hoogte | 535 mm |
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Verkrijgbaar sinds | December 2017 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 6 x |
| 5.25" bay totaal | 3 x |
| Uitbreidingsslots | 8 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19.3 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 35, 47 cm |
| Maximum PSU lengte | 31.8 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Full Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5, 5.25" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Gewicht | 11.00 kg |
| Hoogte | 535 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 2 |
| Optionele fan onderkant | 1x 140mm, 2x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 120 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 200mm, 2x 120mm, 2x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Intern koelsysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0886523301288 |
| Vendorcode | PH-ES614PTG_BK |
| Artikelnr | 999796 |
| Merk | Phanteks |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




