Je bent nog niet ingelogd
Sandisk WD_RED SA500 500GB 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
10x
De SanDisk WD_RED SA500 500GB is een 2.5" SSD die speciaal is ontworpen voor NAS-systemen. Met een SATA III interface biedt dit model maximale leessnelheden tot 560 MB/s en schrijfsnelheden tot 530 MB/s. De 500GB opslagcapaciteit maakt het geschikt voor gebruikers die betrouwbare opslag zoeken met goede prestaties. Deze SSD combineert snelheid met stabiliteit, ideaal voor systeemintegratie in NAS-omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | SanDisk |
| SSD Opslagcapaciteit | 500 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 560 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 530 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | November 2019 |
| EAN | 718037872346 |
| Vendorcode | WDS500G1R0A |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Sandisk WD_RED SA500 500GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
500 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Sandisk WD_RED SA500 1TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
€ 219,00
Sandisk WD_Red SA500 2TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
2000 GB
Bekijk vergelijking
€ 449,00
Sandisk WD_RED SA500 4TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
4000 GB
Bekijk vergelijking
€ 559,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | FCC, UL, TUV, KC, BSMI, VCCI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Slaapstand | 0,012 W |
| Stroomverbruik (lezen) | 2,05 W |
| Stroomverbruik (schrijven) | 3,35 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | TLC |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69.8 mm |
| Diepte | 100.2 mm |
| Gewicht | 37 gram |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 500 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 560 MB/s |
| Interface | SATA III |
| Mean time between failures (MTBF) | 1750000 uur |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Willekeurig lezen 4KB | 95.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 85.000 IOPS |
| S.M.A.R.T support | ✓︎ |
| Schrijfsnelheid (max) | 530 MB/s |
| TBW-classificatie | 350 |
| TRIM support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 718037872346 |
| Vendorcode | WDS500G1R0A |
| Artikelnr | 278264 |
| Merk | SanDisk |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯




