Je bent nog niet ingelogd
Seagate Enterprise XS15360TE70014 internal solid state drive 15360 GB SAS 3D eTLC 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
4x
De Seagate Enterprise XS15360TE70014 is een 2.5 inch interne SSD met een opslagcapaciteit van 15.400 GB, ontworpen voor enterprise-toepassingen. Dit model maakt gebruik van SAS-interface en biedt maximale leessnelheden tot 1.050 MB/s en schrijfsnelheden tot 1.000 MB/s. Met 3D eTLC-technologie combineert het hoge capaciteit met betrouwbare prestaties. Deze drive is geschikt voor datacenters en bedrijfsomgevingen waar grote opslagruimte en snelle gegevenstoegang essentieel zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Seagate |
| SSD Opslagcapaciteit | 15400 GB |
| Interface | SAS |
| Leessnelheid (max) | 1050 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 1000 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| EAN | 763649128572 |
| Vendorcode | XS15360TE70014 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | Server/werkplaats |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik (idle) | 4,4 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | TLC |
| Overdrachtssnelheid | 12 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 70,1 mm |
| Diepte | 100,5 mm |
| Gewicht | 165 g |
| Hoogte | 15 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 15400 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 1050 MB/s |
| Interface | SAS |
| Willekeurig lezen 4KB | 135.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 13.000 IOPS |
| Schrijfsnelheid (max) | 1000 MB/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 763649128572 |
| Vendorcode | XS15360TE70014 |
| Artikelnr | 281346 |
| Merk | Seagate |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten




