Je bent nog niet ingelogd
Sandisk WD_Blue SA510 500GB 2.5" SSD
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
18x
De SanDisk WD_Blue SA510 is een compacte 2.5-inch SSD met 500GB opslagcapaciteit, ontworpen voor dagelijks gebruik. Met SATA III interface behaalt deze drive maximale leessnelheden tot 560 MB/s en schrijfsnelheden tot 510 MB/s. Dit maakt de drive geschikt voor het upgraden van laptops en desktopcomputers naar snellere opslag. De compacte vorm factor past in standaard 2.5-inch bays, waardoor installatie eenvoudig is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | SanDisk |
| SSD Opslagcapaciteit | 500 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 560 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 510 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
| EAN | 718037884639 |
| Vendorcode | WDS500G3B0A-00AXR0 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Sandisk WD_Blue SA510 500GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
500 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Sandisk WD_Blue SA510 1TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
€ 164,90
WD Blue SA510 1 TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
€ 309,00
Sandisk WD_Blue SA510 2TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
2000 GB
Bekijk vergelijking
€ 239,90
Sandisk WD_Blue SA510 4TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
4000 GB
Bekijk vergelijking
€ 579,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | TLC |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69.8 mm |
| Diepte | 100.2 mm |
| Gewicht | 35 gram |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 500 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 560 MB/s |
| Interface | SATA III |
| Hardware encryptie | ✖︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 17500000 uur |
| Minimum operationele temperatuur | 0 °C |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Willekeurig lezen 4KB | 90.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 82.000 IOPS |
| Schrijfsnelheid (max) | 510 MB/s |
| TBW-classificatie | 200 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 718037884639 |
| Vendorcode | WDS500G3B0A-00AXR0 |
| Artikelnr | 929961 |
| Merk | SanDisk |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (2)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Kooksen
Eerste review
Geschreven bij: Sandisk WD_Blue SA510 2TB 2.5" SSD
Geplaatst: 15-03-2026
10 dagen in bezit
Fijne drive
Snel bestanden van computer naar server
In de server leggen en wordt gelijk herkend
Muziek klinkt zuiverder dan via een usb drive
In de korte tijd die ik het heb, geen
Ik heb dit gekocht voor mijn muziek server. Daar ga ik mijn downloads opzetten en geripte CD's. Ook al mij Mp3 van 40 jaar muziek. 2 TB leekij wel voldoende. Een ding vind ik bijzonder. Dat gelijk 200 GB opgaat aan ??
★★★★★★★★★★
Saami A
Eerste review
Geplaatst: 03-03-2026
5 dagen in bezit
Super tevreden
Heel goed
❮
❯




