Je bent nog niet ingelogd
Transcend HSD372M Half-slim 16 GB MLC NAND 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
De Transcend HSD372M is een compacte 2.5 inch SSD met 16 GB opslagcapaciteit, ideaal voor systeemupgrades en opslag. Met SATA III interface bereikt dit apparaat maximale leessnelheden tot 530 MB/s en schrijfsnelheden tot 200 MB/s, wat snelle gegevensoverdracht mogelijk maakt. De MLC NAND technologie biedt betrouwbare prestaties voor dagelijks gebruik. Dit half-slim model combineert compactheid met effectieve opslagoplossingen voor diverse toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Transcend |
| SSD Opslagcapaciteit | 16 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 530 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 200 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
| EAN | 760557854685 |
| Vendorcode | TS16GHSD372M |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Certificering | FCC, BSMI, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Groen |
| SSD-vormfactor | Half-slim |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Slaapstand | 0,38 W |
| Vermogensverbruik (avg) | 1,85 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ECC | ✓︎ |
| Geheugen type | MLC |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 54 mm |
| Diepte | 39.8 mm |
| Gewicht | 9 gram |
| Hoogte | 4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 16 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 530 MB/s |
| Interface | SATA III |
| DevSlp (apparaat in slaapstand) ondersteuning | ✓︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 uur |
| NCQ (Native command queuing) | ✓︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Willekeurig lezen 4KB | 70.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 50.000 IOPS |
| S.M.A.R.T support | ✓︎ |
| Schrijfsnelheid (max) | 200 MB/s |
| SSD usage tagging | Ingebouwd |
| TBW-classificatie | 360 |
| TRIM support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 760557854685 |
| Vendorcode | TS16GHSD372M |
| Artikelnr | 946069 |
| Merk | Transcend |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten




