Je bent nog niet ingelogd
Synology SAT5210 7000 GB 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
De Synology SAT5210 is een 2.5-inch SSD met een opslagcapaciteit van 7000 GB, speciaal ontworpen voor gebruik in Synology-systemen. Met een SATA III-interface biedt deze solid-state drive maximale leessnelheden tot 530 MB/s en schrijfsnelheden tot 500 MB/s. De SAT5210 combineert grote opslagcapaciteit met betrouwbare prestaties, waardoor hij geschikt is voor verschillende toepassingen in netwerked storage-omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Synology |
| SSD Opslagcapaciteit | 7000 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 530 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 500 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
| EAN | 4711174725199 |
| Vendorcode | SAT5210-7000G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Synology SAT5221-960G internal solid state drive 960 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
960 GB
Bekijk vergelijking
€ 1200,00
Synology Enterprise Series 1,92 TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
2000 GB
Bekijk vergelijking
€ 2120,00
Synology Enterprise Series 3,84 TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
3840 GB
Bekijk vergelijking
€ 3670,00
Synology SAT5210 7000 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
7000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Certificering | EAC BSMI VCCI RCM KC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | NAS |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Stroomverbruik (idle) | 1,8 W |
| Stroomverbruik (lezen) | 3,3 W |
| Stroomverbruik (schrijven) | 5,1 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69,8 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 7000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 530 MB/s |
| Interface | SATA III |
| Hardware encryptie | ✖︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 uur |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Willekeurig lezen 4KB | 97.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 50.000 IOPS |
| Schrijfsnelheid (max) | 500 MB/s |
| Sequentiële leessnelheid (ATTO) | 530 MB/s |
| Sequentiële schrijfsnelheid (ATTO) | 500 MB/s |
| TBW-classificatie | 11460 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711174725199 |
| Vendorcode | SAT5210-7000G |
| Artikelnr | 941493 |
| Merk | Synology |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten




