Je bent nog niet ingelogd
Kioxia PM7 1,92 TB SAS BiCS FLASH TLC 2.5" SSD
Levertijd: uitverkocht
De Kioxia PM7 1,92 TB SAS BiCS FLASH TLC 2.5" SSD biedt betrouwbare gegevensopslag voor professionele toepassingen. Met een opslagcapaciteit van 2000 GB levert deze SSD maximale leessnelheden tot 4200 MB/s en schrijfsnelheden tot 3400 MB/s. De drive maakt gebruik van geavanceerde BiCS FLASH TLC-technologie en beschikt over een SAS-interface voor serveromgevingen. Het compacte 2.5"-formaat zorgt voor flexibele installatiemogelijkheden in datacenters en highperformance systemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kioxia |
| SSD Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Interface | SAS |
| Leessnelheid (max) | 4200 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 3400 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| EAN | 8592978478964 |
| Vendorcode | KPM71RUG1T92 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
2221,
02
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 1000 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | TLC |
| Overdrachtssnelheid | 22,5 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69,8 mm |
| Diepte | 100,5 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 4200 MB/s |
| Interface | SAS |
| End-to-End Data Protection | ✓︎ |
| Willekeurig lezen 4KB | 720.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 155.000 IOPS |
| Schrijfsnelheid (max) | 3400 MB/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8592978478964 |
| Vendorcode | KPM71RUG1T92 |
| Artikelnr | 955826 |
| Merk | Kioxia |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten