Je bent nog niet ingelogd
Sandisk WD_Red SA500 2TB 2.5" SSD
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (dinsdag)
❮
❯
60x
De SanDisk WD_Red SA500 is een 2,5-inch SSD met 2TB opslagcapaciteit, speciaal ontworpen voor NAS-systemen en geoptimaliseerd voor 24/7-bedrijf. Deze SATA-SSD biedt snelle prestaties met een maximale leessnelheid tot 560 MB/s en schrijfsnelheid tot 530 MB/s. De schijf combineert betrouwbare opslag met redelijke snelheden, waardoor hij geschikt is voor kleinere netwerkomgevingen. Met zijn compacte 2,5-inch formaat past de WD_Red SA500 gemakkelijk in standaard SSD-slots van NAS-apparaten en laptops.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | SanDisk |
| SSD Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Interface | SATA |
| Leessnelheid (max) | 560 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 530 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 718037903613 |
| Vendorcode | WDS200T2R0A-68CKB0 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Sandisk WD_RED SA500 500GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
500 GB
Bekijk vergelijking
€ 199,00
Sandisk WD_RED SA500 1TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
€ 229,90
Sandisk WD_Red SA500 2TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
2000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Sandisk WD_RED SA500 4TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
4000 GB
Bekijk vergelijking
€ 559,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | FCC, UL, TUV, KC, RCM, BSMI, VCCI, Morocco, CE, UKCA , CB-Scheme |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | NAS |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | TLC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69.85 mm |
| Diepte | 100.2 mm |
| Gewicht | 57.9 gram |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 560 MB/s |
| Interface | SATA |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Willekeurig lezen 4KB | 95.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 85.000 IOPS |
| Schrijfsnelheid (max) | 530 MB/s |
| TBW-classificatie | 1300 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 718037903613 |
| Vendorcode | WDS200T2R0A-68CKB0 |
| Artikelnr | 959815 |
| Merk | SanDisk |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯




