Je bent nog niet ingelogd
Western Digital Ultrastar DC SN655 U.3 3,84 TB PCI Express 4.0 NVMe 3D TLC NAND 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
Western Digital Ultrastar DC SN655 is een enterprise-grade NVMe SSD met 3,84 TB opslagcapaciteit, ontworpen voor professionele toepassingen. Deze U.3 2.5" drive maakt gebruik van PCIe 4.0 x4-interface en 3D TLC NAND-technologie. Met maximale leessnelheden tot 6800 MB/s en schrijfsnelheden tot 2600 MB/s biedt deze SSD uitstekende prestaties voor intensieve workloads. Ideaal voor datacenters, servers en high-performance computing omgevingen die grote opslaghoeveelheden met snelle gegevensverwerking vereisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Western Digital |
| SSD Opslagcapaciteit | 3840 GB |
| Interface | NVMe PCIe 4.0 x4 |
| Leessnelheid (max) | 6800 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 2600 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| EAN | 829686008625 |
| Vendorcode | 0TS2461 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | Server/werkplaats |
| SSD-vormfactor | U.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Operating voltage | 12 V |
| Stroomverbruik (idle) | 8 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | TLC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69.8 mm |
| Diepte | 100.5 mm |
| Gewicht | 147 gram |
| Hoogte | 15 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 3840 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 6800 MB/s |
| Interface | NVMe PCIe 4.0 x4 |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 uur |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| NVM Express (NVMe) versie | 1.4b |
| Willekeurig lezen 4KB | 1000000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 112.000 IOPS |
| Schrijfsnelheid (max) | 2600 MB/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leeslatentie | 80 µs |
| Schrijflatentie | 10 µs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 829686008625 |
| Vendorcode | 0TS2461 |
| Artikelnr | 962325 |
| Merk | Western Digital |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




