Je bent nog niet ingelogd
Toshiba N300 18TB 3.5" SATA III HDWG51JUZSVA
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
5x
De Toshiba N300 is een 3,5-inch harde schijf met 18TB opslagcapaciteit, speciaal ontworpen voor NAS-omgevingen en bedrijfstoepassingen. Met een rotatiesnelheid van 7200 RPM en 512MB cache biedt deze SATA III schijf betrouwbare prestaties voor continue werking. De grote opslagcapaciteit maakt het ideaal voor backup-, archivering- en mediaopslagtoepassingen waar capaciteit en stabiliteit essentieel zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Toshiba |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 18000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 7200 RPM |
| Cache | 512 MB |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2022 |
| EAN | 4260557512135 |
| Vendorcode | HDWG51JUZSVA |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Toshiba N300 interne harde schijf 4 TB 7200 RPM 512 MB 3.5" SATA III
Opslagcapaciteit:
4000 GB
Bekijk vergelijking
€ 209,00
Toshiba N300 interne harde schijf 6 TB 7200 RPM 512 MB 3.5" SATA III
Opslagcapaciteit:
6000 GB
Bekijk vergelijking
€ 319,00
Toshiba N300 interne harde schijf 8 TB 7200 RPM 512 MB 3.5" SATA III
Opslagcapaciteit:
8000 GB
Bekijk vergelijking
€ 359,00
Toshiba N300 interne harde schijf 8 TB 7200 RPM 512 MB 3.5" SATA III
Opslagcapaciteit:
8000 GB
Bekijk vergelijking
€ 389,00
Toshiba N300 interne harde schijf 10 TB 7200 RPM 512 MB 3.5" SATA
Opslagcapaciteit:
10000 GB
Bekijk vergelijking
€ 419,00
Toshiba N300 12TB 3.5" SATA III HDWG51CUZSVA
Opslagcapaciteit:
12000 GB
Bekijk vergelijking
€ 499,00
Toshiba N300 12TB 3.5" SATA III HDWG51CEZSTA
Opslagcapaciteit:
12000 GB
Bekijk vergelijking
€ 439,00
Toshiba N300 14 TB 3.5" SATA III HDWG51EUZSVA
Opslagcapaciteit:
14000 GB
Bekijk vergelijking
€ 529,00
Toshiba N300 14TB 3.5" SATA III HDWG51EEZSTA
Opslagcapaciteit:
14000 GB
Bekijk vergelijking
€ 569,00
Toshiba N300 16 TB 3.5" SATA III HDWG51GUZSVA
Opslagcapaciteit:
16000 GB
Bekijk vergelijking
€ 659,00
Toshiba N300 18TB 3.5" SATA III HDWG51JUZSVA
Opslagcapaciteit:
18000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Toshiba N300 interne harde schijf 22 TB 7200 RPM 512 MB 3.5" SATA III
Opslagcapaciteit:
22000 GB
Bekijk vergelijking
€ 839,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort | HDD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | NAS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 101.9 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 720 gram |
| Hoogte | 26.1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Formaat | 3.5" |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 18000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 7200 RPM |
| Transfersnelheid interface harde schijf | 6 Gbit/s |
| Werkbelasting-gegevenssnelheidslimiet | 180 TB/jaar |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 24/7-werking | ✓︎ |
| Cache | 512 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260557512135 |
| Vendorcode | HDWG51JUZSVA |
| Artikelnr | 1121671 |
| Merk | Toshiba |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
De N300 3,5-inch interne harde schijf van Toshiba biedt ongeëvenaarde betrouwbaarheid voor NAS en andere hoogwaardige opslagsystemen. Hij voorziet 24 uur x 7 dagen in hoge opslagcapaciteit die voldoet aan alle eisen qua betrouwbaarheid, duurzaamheid, prestaties en schaalbaarheid voor persoonlijk gebruik, kantoor aan huis en kleine bedrijven. De N300 is verkrijgbaar met een capaciteit van maximaal 18 TB.
Bedoeld voor:
Network Attached Storage (NAS)
Desktop RAID en servers
Multimediaserveropslag
Private cloud-opslag
Kleine zakelijke server en opslag
Bedoeld voor:
Network Attached Storage (NAS)
Desktop RAID en servers
Multimediaserveropslag
Private cloud-opslag
Kleine zakelijke server en opslag
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten



