Je bent nog niet ingelogd
Seagate SkyHawk AI 10 TB 3.5" 10000 GB
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De Seagate SkyHawk AI 10 TB 3.5" harde schijf is een krachtige en betrouwbare optie voor opslag binnen uw systeem. Met een opslagcapaciteit van 10.000 GB, een rotatiesnelheid van 7.200 RPM en een cache van 256 MB biedt deze harde schijf uitstekende prestaties en voldoende ruimte voor al uw data. Dankzij de SATA III-interface is deze harde schijf eenvoudig te integreren in uw bestaande infrastructuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Seagate |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 10000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 7200 RPM |
| Cache | 256 MB |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 8719706029452 |
| Vendorcode | ST10000VE001x |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Seagate SkyHawk AI 10 TB 3.5" 10000 GB
Opslagcapaciteit:
10000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Seagate SkyHawk AI ST12000VE003 interne harde schijf 3.5" 12000 GB SATA III
Opslagcapaciteit:
12000 GB
Bekijk vergelijking
€ 559,00
Seagate HDD 3.5" SkyHawk AI 16TB
Opslagcapaciteit:
16000 GB
Bekijk vergelijking
€ 599,00
Seagate SkyHawk AI ST16000VE005 interne harde schijf 16 TB
Opslagcapaciteit:
16000 GB
Bekijk vergelijking
€ 759,00
Seagate HDD 3.5" SkyHawk AI 20TB
Opslagcapaciteit:
20000 GB
Bekijk vergelijking
€ 799,00
Seagate SkyHawk AI ST24000VE002 interne harde schijf 3.5" 24000 GB SATA III
Opslagcapaciteit:
24000 GB
Bekijk vergelijking
€ 1160,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort | HDD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | Bewakingssystemen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 101 mm |
| Diepte | 146 mm |
| Gewicht | 720 gram |
| Hoogte | 26 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Formaat | 3.5" |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 10000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 7200 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cache | 256 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719706029452 |
| Vendorcode | ST10000VE001x |
| Artikelnr | 1164628 |
| Merk | Seagate |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯



