Je bent nog niet ingelogd
Western Digital Purple interne harde schijf 3 TB 5400 RPM 128 MB 3.5" SATA III
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
De Western Digital Purple interne harde schijf biedt 3 TB opslagcapaciteit en is speciaal ontworpen voor bewakings- en surveillance-applicaties. Met een rotatiesnelheid van 5400 RPM en 128 MB cache levert deze 3.5 inch schijf een betrouwbare prestatie voor continu gebruik. De SATA III-interface zorgt voor snelle gegevensoverdracht. Deze harde schijf is geschikt voor systemen die dagelijks veel gegevens verwerken en waarbij stabiliteit en duurzaamheid van groot belang zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Western Digital |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 3000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 5400 RPM |
| Cache | 128 MB |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 718037905730 |
| Vendorcode | WD34PURZ |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort | HDD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | Bewakingssystemen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 101.6 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 570 gram |
| Hoogte | 26.1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Harde schijf gemiddelde overdrachtssnelheid | 175 MB/s |
| Formaat | 3.5" |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 3000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 5400 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cache | 128 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 718037905730 |
| Vendorcode | WD34PURZ |
| Artikelnr | 1166805 |
| Merk | Western Digital |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚



