Je bent nog niet ingelogd
Icy Dock MB105VP-B behuizing voor opslagstations SDD-behuizing Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Icy Dock MB105VP-B is een compacte behuizing voor opslagstations, speciaal ontworpen voor het beheren en vervoeren van SSD-stations. Dit zwarte mobile rack biedt een praktische oplossing voor professionals en gebruikers die hun opslagapparatuur willen organiseren en beschermen. Met het stijlvolle zwarte ontwerp van ICY BOX past deze behuizing in elke werkruimte. Het product is ideaal voor degenen die meerdere opslagstations willen beheren op een efficiënte en georganiseerde manier. De MB105VP-B combineert functionaliteit met een modern design.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ICY BOX |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 4713227445795 |
| Vendorcode | MB105VP-B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Type product | SDD-behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 149 mm |
| Diepte | 146 mm |
| Gewicht | 668 gram |
| Hoogte | 41.3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Formaat | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 2 |
| Geïnstalleerde opslag-drive | SSD |
| Interface | U.2 |
| Ondersteunde storage drive hoogten | 15 mm |
| Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713227445795 |
| Vendorcode | MB105VP-B |
| Artikelnr | 1170867 |
| Merk | ICY BOX |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯