Je bent nog niet ingelogd
Synology Disk Tray (Type R6)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
De Synology Disk Tray Type R6 is een mobiele opslagoplossing ontworpen voor gebruikers die flexibele schijfbeheer nodig hebben. Dit product ondersteunt tot 1 harde schijf en is beschikbaar in twee klassieke kleurvarianten: wit en zwart. De tray biedt een praktische manier om schijven eenvoudig uit te wisselen en mee te nemen tussen verschillende systemen. Met zijn compacte ontwerp integreert de Synology Disk Tray naadloos in uw setup, ongeacht de gekozen kleur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Synology |
| Maximum aantal schijven | 1 |
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 4711174729944 |
| Vendorcode | DISK TRAY TYPE R6 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort | Bezelplaat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 104 mm |
| Diepte | 171 mm |
| Gewicht | 140 gram |
| Hoogte | 26.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele producten | RS214, RS814, RS814+, RS814RP+. |
| Maat | 2, 5/3, 5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Maximum aantal schijven | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen (BxDxH) | 104 x 171 x 26,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711174729944 |
| Vendorcode | DISK TRAY TYPE R6 |
| Artikelnr | 752597 |
| Merk | Synology |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Toepasbare modellen: RS214, RS814, RS814+, RS814RP+
Toon meer
Vergelijkbare producten