Je bent nog niet ingelogd
Toshiba Canvio Slim externe harde schijf 2000 GB Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De Toshiba Canvio Slim externe harde schijf biedt een grote opslagcapaciteit van 2000 GB, ideaal voor het veilig opslaan van belangrijke bestanden, foto's en video's. Met een compacte en slanke vormgeving is deze externe harde schijf eenvoudig mee te nemen, terwijl de USB-B-aansluiting zorgt voor snelle gegevensoverdracht. Deze externe harde schijf is een praktische oplossing voor extra opslagruimte, die past bij uw digitale levensstijl.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Toshiba |
| Aansluiting | USB-B |
| Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2020 |
| EAN | 4260557510674 |
| Vendorcode | HDTD320EK3EA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wachtwoordbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Soort | HDD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Busgevoed | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 107 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Gewicht | 149 gram |
| Hoogte | 12.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| File formaat systeem | NTFS |
| Harde schijf, omvang | 2.5" |
| Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Thunderbolt technologie | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| USB data-overdrachtssnelheden | 5000 Mbit/s |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | Toshiba Storage Backup Software Toshiba Storage Security Software |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260557510674 |
| Vendorcode | HDTD320EK3EA |
| Artikelnr | 284547 |
| Merk | Toshiba |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
