Je bent nog niet ingelogd
Transcend Storejet 25M3C 4TB Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
2x
De Transcend Storejet 25M3C 4TB Grijs is een krachtige externe harde schijf met een opslagcapaciteit van maar liefst 4 TB. Met de snelle USB-C aansluiting kan je snel en gemakkelijk je bestanden overzetten. Deze robuuste en compacte externe harde schijf is ideaal voor het veilig opslaan en transporteren van al je belangrijke gegevens.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Transcend |
| Aansluiting | USB-C |
| Opslagcapaciteit | 4000 GB |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
| EAN | 760557848974 |
| Vendorcode | TS4TSJ25M3C |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE/FCC/BSMI/KC/RCM/EAC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Groen, Zwart |
| Materiaal behuizing | Silicone |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Busgevoed | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Gewicht | 324 gram |
| Hoogte | 150 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Harde schijf, omvang | 2.5" |
| Opslagcapaciteit | 4000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB data-overdrachtssnelheden | 5000 Mbit/s |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | Kernel 2.6.31 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.7 Lion |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 760557848974 |
| Vendorcode | TS4TSJ25M3C |
| Artikelnr | 294784 |
| Merk | Transcend |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯