Je bent nog niet ingelogd
Seagate Expansion STKN2000400 externe harde schijf 2000 GB Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Seagate Expansion STKN2000400 externe harde schijf biedt een opslagcapaciteit van 2000 GB voor al uw bestanden, foto's en video's. Met de USB-A aansluiting is deze schijf eenvoudig aan te sluiten op uw computer of laptop. Dankzij de compacte en draagbare vormgeving kunt u deze harde schijf overal meenemen. Een betrouwbare opslagoplossing voor uw belangrijke digitale data.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Seagate |
| Aansluiting | USB-A |
| Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2023 |
| EAN | 3660619040285 |
| Vendorcode | STKN2000400 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Busgevoed | USB |
| Externe adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 115.3 mm |
| Gewicht | 159 gram |
| Hoogte | 12.6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB data-overdrachtssnelheden | 5000 Mbit/s |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 3660619040285 |
| Vendorcode | STKN2000400 |
| Artikelnr | 937497 |
| Merk | Seagate |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
