Je bent nog niet ingelogd
Seagate Game Drive Astro Bot externe harde schijf 5 TB 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Wit, Blauw
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Seagate Game Drive Astro Bot is een externe harde schijf met 5 TB opslagcapaciteit, speciaal ontworpen voor gamers. Dit apparaat biedt voldoende ruimte voor het opslaan van grote game-bibliotheeken en andere data. Met ondersteuning voor USB 2.0 en 3.2 Gen 1 aansluiting beschikt het over snelle data-overdracht. Het compacte ontwerp in wit en blauw past goed bij moderne gaming-setups. Ideaal voor PlayStation-spelers en pc-gamers die hun opslagruimte willen uitbreiden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Seagate |
| Opslagcapaciteit | 5000 GB |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 8719706046442 |
| Vendorcode | STLW5000203 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Blauw, Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Soort | HDD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik (in standby) | 1,2 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 7,72 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 81 mm |
| Diepte | 122.5 mm |
| Gewicht | 266 gram |
| Hoogte | 21.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagcapaciteit | 5000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Buffergrootte opslagstation | 512 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Thunderbolt technologie | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Interface | USB 3.0/2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-versie | USB 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719706046442 |
| Vendorcode | STLW5000203 |
| Artikelnr | 978374 |
| Merk | Seagate |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯