Je bent nog niet ingelogd
Corsair Vengeance -TUF 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3200 MHz CMW16GX4M2E3200C16 Geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
De Corsair Vengeance-TUF is een DDR4 geheugenset bestaande uit twee modules van elk 8 GB, samen goed voor 16 GB werkgeheugen. Met een kloksnelheid van 3200 MHz en CAS Latency 16 biedt deze kit een solide balans tussen prestaties en stabiliteit. Het geheugen is specifiek ontworpen voor compatibiliteit met ASUS TUF-moederborden en biedt betrouwbare prestaties voor gaming en multitasking. De dual-channel configuratie zorgt voor optimaal geheugenbandbreedtebereik op moderne systemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Timings | CL 16 |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
| EAN | 840006612872 |
| Vendorcode | CMW16GX4M2E3200C16 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 192,95
laatste 90 dagen: 192,95
173,
95
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| RGB verlichting | Meerkleurig |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Timings | CL 16 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versie | 2.0 |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 51 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840006612872 |
| Vendorcode | CMW16GX4M2E3200C16 |
| Artikelnr | 1065737 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


