Je bent nog niet ingelogd
Kingston Technology FURY Renegade 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz KF432C16RB2/8 Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De Kingston Technology FURY Renegade 8 GB DDR4 geheugenmodule is een prestatiegerichte RAM-uitbreiding voor gaminers en power-users. Met een capaciteit van 8 GB en een snelheid van 3200 MHz biedt deze module snelle gegevensoverdracht en responsieve systeemprestaties. De CAS-latency van 16 zorgt voor efficiënte werkingscycli. Deze enkele module is ideaal voor systemen die extra geheugen nodig hebben of als basis voor uitbreiding. Het FURY Renegade-design combineert performance met betrouwbaarheid voor veeleisende toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kingston |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Timings | CL 16 |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| EAN | 740617337938 |
| Vendorcode | KF432C16RB2/8 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| JEDEC-standaard | ✓︎ |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Timings | CL 16 |
| Component voor | PC |
| Duur row active | 32 ns |
| Duur row cycle | 45,75 ns |
| Duur vernieuwen row cycle | 350 ns |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen rangschikking | 1 |
| Spanning | 1.35 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 8 GB |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versie | 2.0 |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Loden behuizing | Goud |
| Module configuration | 1024M x 64 |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 3200 MT/s |
| Programmeerspanning (VPP) | 2,5 V |
| SPD profiel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 8,29 mm |
| Diepte | 133,3 mm |
| Gewicht | 41,5 g |
| Hoogte | 42 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 740617337938 |
| Vendorcode | KF432C16RB2/8 |
| Artikelnr | 1095478 |
| Merk | Kingston |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


