Je bent nog niet ingelogd
Crucial DDR4 PRO 2x16GB 3200 CP2K16G4DFRA32A Geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
46x
De Crucial DDR4 PRO 2x16GB 3200 CP2K16G4DFRA32A Geheugenmodule biedt een snelle en betrouwbare geheugenoplossing voor uw systeem. Met een capaciteit van 32 GB en een snelheid van 3200 MHz kan deze module uw computerprestaties aanzienlijk verbeteren. De timings van CL 22 leveren bovendien een goede balans tussen snelheid en stabiliteit. Deze Crucial-geheugenmodules zijn ontworpen om uw systeem te optimaliseren en een soepele werking te bieden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Crucial |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Timings | CL 22 |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 0649528937780 |
| Vendorcode | CP2K16G4DFRA32A |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 279,00
laatste 90 dagen: 279,00
249,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Timings | CL 22 |
| Component voor | PC/server |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.2 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versie | 2.0 |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0649528937780 |
| Vendorcode | CP2K16G4DFRA32A |
| Artikelnr | 1112984 |
| Merk | Crucial |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Jan van Bon
Eerste review
Zakelijke aankoop
Geplaatst: 20-03-2026
5 dagen in bezit
plug-and-play, met direct het gewenste effect.
plug-and-play


