Je bent nog niet ingelogd
Kingston Technology 32 GB KSM32ED8/32HD Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
1x
De Kingston Technology 32 GB KSM32ED8/32HD is een DDR4 geheugenmodule die is ontworpen voor professionele en zakelijke toepassingen. Met een capaciteit van 32 GB en een werkfrequentie van 3200 MHz biedt deze module voldoende prestaties voor veeleisende taken. De CL22 timing zorgt voor betrouwbare geheugentoegang. Deze single module is geschikt voor systemen die extra werkgeheugen nodig hebben en ondersteunt moderne serveromgevingen en workstations.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kingston |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Timings | CL 22 |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 740617348231 |
| Vendorcode | KSM32ED8/32HD |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| JEDEC-standaard | ✓︎ |
| Kleur Product | Groen |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Timings | CL 22 |
| Component voor | Server |
| Duur row active | 32 ns |
| Duur row cycle | 45,75 ns |
| ECC foutcorrectie | ✓︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen rangschikking | 2 |
| Spanning | 1.2 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Module configuration | 2048M x 72 |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 3200 MT/s |
| Programmeerspanning (VPP) | 2,5 V |
| SPD profiel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 133,3 mm |
| Hoogte | 31.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 740617348231 |
| Vendorcode | KSM32ED8/32HD |
| Artikelnr | 1159354 |
| Merk | Kingston |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


