Je bent nog niet ingelogd
Apple MacBook Air Apple M5 38,9 cm (15.3") 24 GB 1 TB SSD Wi-Fi 7 macOS Tahoe Beige laptop
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
De Apple MacBook Air met Apple M5-processor combineert krachtige prestaties met een elegant ontwerp in Tahoe Beige. Deze 15,3-inch laptop beschikt over een 10-core M5-chip, 24 GB geheugen en 1 TB SSD-opslag, waardoor hij ideaal is voor zowel thuisgebruik als kantoorwerk. Het heldere IPS-scherm met 2880 x 1864 resolutie zorgt voor scherpe beeldkwaliteit. Met Wi-Fi 7-ondersteuning, Thunderbolt 4-aansluitingen en een slanke behuizing van slechts 11,5 mm dik biedt deze AI-ready laptop moderne connectiviteit en draagbaarheid. De verlichte toetsen en vingerafdruklezer versterken het gebruiksgemak.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Apple |
| Processorgeneratie | Apple M5 |
| Processor Serie | Apple M |
| Processor Cores | 10 |
| AI Ready | ✓︎ |
| Scherm Diagonaal | 15.3 inch (38.9cm) |
| Scherm resolutie | 2880 x 1864 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Geheugen capaciteit | 24 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Prestatiescore | n.v.t. 9.2 9.1 |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
2020,-
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Acties
Vergelijkbare producten
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Introductie jaar | 2026 |
| Introductie maand | Maart |
| Kleur Product | Bruin |
| Gebruik | Home en Office |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 66.5 Wh |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 15 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Coating | Glanzend |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Scherm Diagonaal | 15.3 inch (38.9cm) |
| HDR-ondersteuning | ✓︎ |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| LED backlight | ✓︎ |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Vloeibaar netvlies |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 224 ppi |
| Scherm resolutie | 2880 x 1864 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| True Tone-technologie | ✓︎ |
| Aantal ondersteunde externe beeldschermen | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AI Ready | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 10 |
| Efficiënte kernen | 6 |
| Processorfabrikant | Apple |
| Processor Serie | Apple M |
| Processorgeneratie | Apple M5 |
| Processor Model | M5 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen uitbreidbaar | ✖︎ |
| Geheugen capaciteit | 24 GB |
| Max. Geheugen | 24 GB |
| Geheugen bandbreedte (max) | 153 GB/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 12 MP |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4K-ondersteuning | ✓︎ |
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Apple |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Ingebouwde grafische adapter 6K-ondersteuning | ✓︎ |
| Ingebouwde grafische adapterkernen | 10 |
| Interne-GPU-fabrikant | Apple |
| Ondersteuning voor 8K geïntegreerde grafische kaart | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal DisplayPorts | 0 |
| HDMI uit | 0 |
| Aantal Micro HDMI poorten | 0 |
| USB aansluitingen | 2x USB-C (TB4) |
| Thunderbolt aansluiting | 2 x |
| Thunderbolt-versie | Thunderbolt 4 |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Basisstationaansluiting | ✓︎ |
| Charging port type | MagSafe 3 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Mini DisplayPort uit | 0 |
| Mini HDMI ports kwantiteit | 0 |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Ondersteunde Memorycards | ✖︎ |
| Cardreader | ✖︎ |
| Intel® Optane-geheugenmodule geïnstalleerd | ✖︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 6 |
| Aantal microfoons | 3 |
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Ondersteund audioformaat | MP3, AAC, ALAC, FLAC |
| Dolby technologieën | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos |
| Microfoonstanden | Voice Isolation, Wide Spectrum |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 6.0 |
| Generatie mobiel internet | Niet ondersteund |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadvermogen (max) | 72 W |
| Oplaadvermogen (min) | 35 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Snel opladen | ✓︎ |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reparatie-index | 6.8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Trackpad |
| Copilot-knop | ✖︎ |
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Toetsverlichting kleur | Wit |
| Numeriek toetsenblok | ✖︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Apple macOS |
| Voorgeïnstalleerde software | App Store, Books, Calendar, Contacts, FaceTime, Find My, Freeform, Games, GarageBand, Home, iMovie, iPhone Mirroring, Journal, Keynote, Mail, Maps, Messages, Music, News, Notes, Numbers, Pages, Passwords, Phone, Photo Booth, Photos, Podcasts, Preview, QuickTime Player, Reminders, Safari, Shortcuts, Stocks, Time Machine, Tips, TV, Voice Memos, Weather |
| Apple Intelligence | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vingerafdruklezer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Adapter | ✖︎ |
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C to MagSafe 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omgevingslichtsensor | ✓︎ |
| Toegankelijkheidsfuncties | VoiceOver, Zoom, Spraakbesturing, Switch Control, Gesloten ondertiteling (voor doven en slechthorenden), Live Captions, Accessibility Reader, Live Speech, Motion & display and text settings, Personal Voice |
| Merkspecifieke technologieën | Brede kleur (P3) |
| Versnelling van straaltracering | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 340.4 mm |
| Diepte | 237.6 mm |
| Gewicht | 1510 gram |
| Hoogte | 11.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videocoderingsengine | ✓︎ |
| Videodecoderingsengine | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ruimtelijke audio | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde videoformaten | HEVC, H.264, AV1, ProRes |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195950696639 |
| Vendorcode | MDVF4N/A |
| Artikelnr | 1168436 |
| Merk | Apple |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Vergelijkbare producten
❮
❯