Je bent nog niet ingelogd
CLUB3D USB Gen1 Type-C Triple Display DP1.4 Alt mode Smart PD3.0 Charging Dock with 100 Watt Power S
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De CLUB3D USB Gen1 Type-C Triple Display DP1.4 Alt mode Smart PD3.0 Charging Dock is een veelzijdige dockingstation voor laptopgebruikers. Met ondersteuning voor drie displays via DisplayPort 1.4 Alt mode biedt het uitgebreide connectiviteit. Het station beschikt over USB-A en USB-C poorten, een ingebouwde cardreader voor kaartlezer-functionaliteit, en levert tot 100 Watt via USB Power Delivery voor efficiënt laden. Dit maakt het ideaal voor professionals die meerdere schermen en randapparatuur aansluiten terwijl ze hun laptop opladen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Club 3D |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
| EAN | 8719214472702 |
| Vendorcode | CSV-1565 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| VGA | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 5 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Docking |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht van plastic verpakking | 0 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719214472702 |
| Vendorcode | CSV-1565 |
| Artikelnr | 1082228 |
| Merk | Club 3D |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯