Je bent nog niet ingelogd
Conceptronic DONN21G notebook dock & poortreplicator
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Conceptronic DONN21G is een praktische dockingstation voor laptops die verbinding maakt met meerdere apparaten tegelijkertijd. Het station beschikt over USB-A en USB-C poorten voor flexibele connectiviteit met verschillende randapparatuur. Met ondersteuning voor USB Power Delivery tot 100 W kan het station je laptop efficiënt van stroom voorzien. Dit maakt het een handig accessoire voor wie regelmatig met een notebook werkt en een georganiseerde werkplek nastreeft.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Conceptronic |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
| EAN | 4015867231272 |
| Vendorcode | DONN21G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✖︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✖︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos opladen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 55.5 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Gewicht | 76 gram |
| Hoogte | 17 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte stroomkabel | 0,2 m |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum analoog) | 1920 x 1080 Pixels |
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867231272 |
| Vendorcode | DONN21G |
| Artikelnr | 1082252 |
| Merk | Conceptronic |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯