Je bent nog niet ingelogd
ASUS DC-100 USB-C Mini Dock
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De ASUS DC-100 USB-C Mini Dock is een compacte dockingstation ontworpen voor moderne laptopgebruikers. Dit apparaat biedt uitbreidingsmogelijkheden met zowel USB-A als USB-C aansluitingen, waardoor u gemakkelijk meerdere apparaten kunt aansluiten. Met ondersteuning voor USB Power Delivery tot 100 W kunt u uw laptop efficiënt opladen terwijl u andere apparaten aansluit. De mini vorm maakt het ideaal voor onderweg en op het kantoor.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
| EAN | 4711081799320 |
| Vendorcode | 90XB0820-BDS000 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✖︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✖︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos opladen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| USB kabel lengte | 0,15 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 59 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Gewicht | 48 gram |
| Hoogte | 11.3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711081799320 |
| Vendorcode | 90XB0820-BDS000 |
| Artikelnr | 1085133 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
