Je bent nog niet ingelogd
Kensington SD5760T ThunderboltTM 4 Dual 4K Docking Station met 96W Power Delivery
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Kensington SD5760T Thunderbolt 4 Dual 4K Docking Station biedt een uitgebreide verbindingsmogelijkheden voor uw laptop. Met Thunderbolt 4-connectiviteit ondersteunt deze dockingstation dual 4K-weergave, ideaal voor multitasking en productiviteit. De ingebouwde USB-C-poort en cardreader bieden extra flexibiliteit voor gegevensoverdracht en mediawerk. Met 96W Power Delivery kunt u uw laptop tegelijk laden terwijl u werkt, wat zorgt voor ononderbroken productiviteit zonder extra stroomadapters.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 96 W |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
| EAN | 5028252638555 |
| Vendorcode | K34110EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB-aansluitingen | 6 |
| Aansluiting | Thunderbolt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 8K Ultra HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | MacBook M-Series Pro/Max Chipset |
| Kabelslot sleuf type | Nano, Kensington |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 40 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Thunderbolt | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 96 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | SD, MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele besturingssystemen | Chrome OS 91 or above; macOS 11 or above; Windows 10 or above |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5028252638555 |
| Vendorcode | K34110EU |
| Artikelnr | 1088482 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯