Je bent nog niet ingelogd
i-tec Metal USB-C Nano 3x Display Docking Station + Power Delivery 100 W
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De i-tec Metal USB-C Nano 3x Display Docking Station is een compacte verbindingsoplossing voor professionals die meerdere beeldschermen willen aansluiten. Met USB-A en USB-C aansluitingen biedt het station volledige connectiviteit voor randapparatuur. De ingebouwde USB Power Delivery van 100 W zorgt voor efficiënte stroomvoorziening van uw laptop. Het metalen design garandeert duurzaamheid en een professionele uitstraling. Ideaal voor thuiswerk of kantoor.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | I-TEC |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | April 2020 |
| EAN | 8595611703348 |
| Vendorcode | C31NANODOCKPROPD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aansluiting | USB-C |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 127 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Gewicht | 110 gram |
| Hoogte | 19 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8595611703348 |
| Vendorcode | C31NANODOCKPROPD |
| Artikelnr | 1104343 |
| Merk | I-TEC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
