Je bent nog niet ingelogd
i-tec Metal USB-C Nano Dock HDMI/VGA with LAN + Power Delivery 100 W
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
2x
De i-tec Metal USB-C Nano Dock is een compacte dockingstation voor laptops en meer. Met HDMI- en VGA-aansluiting kunt u eenvoudig uw beeldscherm aansluiten. De geïntegreerde LAN-poort zorgt voor snelle internetverbinding, terwijl USB-A en USB-C poorten extra apparaten ondersteunen. De cardreader maakt het uitlezen van geheugenkaarten gemakkelijk. Met 100 W Power Delivery kan het station uw laptop en andere apparaten efficiënt van stroom voorzien. Dit robuuste metalen dock combineert functionaliteit met compact design.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | I-TEC |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | April 2020 |
| EAN | 8595611703331 |
| Vendorcode | C31NANODOCKVGAPD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 115 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Gewicht | 100 gram |
| Hoogte | 18 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8595611703331 |
| Vendorcode | C31NANODOCKVGAPD |
| Artikelnr | 1104344 |
| Merk | I-TEC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
