Je bent nog niet ingelogd
ICY BOX IB-HUB1439-LAN Bedraad USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De ICY BOX IB-HUB1439-LAN is een bedraade docking station die verbinding maakt via USB 3.2 Gen 1 Type-A. Dit compacte accessoire biedt uitbreiding van connectiviteitsmogelijkheden voor uw laptop. Met ondersteuning voor zowel USB-A als USB-C aansluitingen kunt u gemakkelijk verschillende apparaten en randapparatuur aansluiten. Het zwarte design past goed bij moderne laptops. Dit docking station is ideaal voor gebruikers die hun werkplek willen organiseren en meer USB-poorten nodig hebben voor hun dagelijkse werk en entertainment.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ICY BOX |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| EAN | 4250078173410 |
| Vendorcode | IB-HUB1439-LAN |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✖︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| Aansluiting | USB-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 25 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Gewicht | 49 gram |
| Hoogte | 18 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1as, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Interface adapters meegeleverd | USB Type-C mannetje - USB Type-A vrouwtje |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4250078173410 |
| Vendorcode | IB-HUB1439-LAN |
| Artikelnr | 1108189 |
| Merk | ICY BOX |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
