Je bent nog niet ingelogd
ICY BOX IB-DK4061-CPD Bedraad USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
1x
De ICY BOX IB-DK4061-CPD is een bedraade docking station met USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C aansluiting, geschikt voor laptops en meer. Dit grijze station biedt uitgebreide connectiviteitsopties met ondersteuning voor USB-A en USB-C poorten, waardoor u meerdere apparaten tegelijkertijd kunt aansluiten. Daarnaast beschikt het over een geïntegreerde cardreader voor gemakkelijke bestandsoverdracht. Met een USB Power Delivery vermogen van 100 W kunt u uw apparaten efficiënt laden terwijl u werkt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ICY BOX |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| EAN | 4250078173915 |
| Vendorcode | IB-DK4061-CPD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aansluiting | USB-C |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium |
| USB kabel lengte | 0,15 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 122 mm |
| Diepte | 57 mm |
| Gewicht | 103 gram |
| Hoogte | 17 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UASP-ondersteuning | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 30 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4250078173915 |
| Vendorcode | IB-DK4061-CPD |
| Artikelnr | 1111308 |
| Merk | ICY BOX |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
