Je bent nog niet ingelogd
HP Universal USB-C Hub and Laptop Charger Combo
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
De HP Universal USB-C Hub and Laptop Charger Combo is een veelzijdig dockingstation dat ontworpen is voor moderne laptop-gebruikers. Dit hub combineert een laadoplossing met uitgebreide connectiviteitsopties. Met zowel USB-A als USB-C aansluitingen kunt u moeiteloos verschillende apparaten en randapparatuur verbinden. Het compacte ontwerp maakt het ideaal voor kantoor en onderweg. De hub ondersteunt het werken met meerdere apparaten tegelijk en biedt een praktische oplossing voor gebruikers die meer USB-connectiviteit en laadcapaciteit nodig hebben bij hun HP-laptop.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| EAN | 197961554168 |
| Vendorcode | 9H0H9AA#ABB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 197961554168 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Gewicht | 115 gram |
| Hoogte | 21.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 197961554168 |
| Vendorcode | 9H0H9AA#ABB |
| Artikelnr | 1112263 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯