Je bent nog niet ingelogd
Kensington SD4781P EQ USB-C & USB-A Dual 4K Docking Station
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Kensington SD4781P EQ is een geavanceerde USB-C en USB-A docking station die ontworpen is voor professionele gebruikers. Met ondersteuning voor USB-C connectiviteit en 100 watt USB Power Delivery laadt en voorziet het apparaat uw laptop van stroom terwijl u werkt. Deze dual 4K docking station biedt uitgebreide connectiviteitsmogelijkheden voor een georganiseerde werkplek. Ideaal voor wie meerdere monitors en apparaten wil aansluiten op één centraal station.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 5028252640718 |
| Vendorcode | K33603EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB-aansluitingen | 6 |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | MacBook M-Series Base Chipset |
| Kabelslot sleuf type | Nano, Kensington |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele besturingssystemen | macOS 10.14 or above; Windows 7 or above; Chrome OS 44 or above |
| Speciale eigenschappen | EQ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5028252640718 |
| Vendorcode | K33603EU |
| Artikelnr | 1114887 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
