Je bent nog niet ingelogd
ICY BOX IB-DK4012-CPD Bedraad USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Antraciet, Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De ICY BOX IB-DK4012-CPD is een veelzijdige docking station met USB 3.2 Gen 1 Type-C aansluiting. Dit apparaat biedt uitgebreide connectiviteitsmogelijkheden met ondersteuning voor USB-A en USB-C poorten, waardoor u gemakkelijk meerdere apparaten kunt aansluiten. Het ingebouwde kaartlezer faciliteert snelle gegevensoverdracht van geheugenkaarten. Met een USB Power Delivery vermogen van 100 W kunt u uw laptop en andere apparaten efficiënt opladen. Het compacte antraciet-zwarte design maakt het geschikt voor zowel thuis als kantoor.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ICY BOX |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 4250078173908 |
| Vendorcode | 61058 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✖︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| Aansluiting | USB-C |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium |
| USB kabel lengte | 0,15 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 115 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Gewicht | 94 gram |
| Hoogte | 17 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UASP-ondersteuning | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4250078173908 |
| Vendorcode | 61058 |
| Artikelnr | 1116039 |
| Merk | ICY BOX |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
