Je bent nog niet ingelogd
i-tec USB-C Dual Display Docking Station with Power Delivery 100 W + Universal Charger 112 W
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
De i-tec USB-C Dual Display Docking Station met Power Delivery 100 W en Universal Charger 112 W is een veelzijdige oplossing voor professionals. Dit docking station beschikt over zowel USB-A als USB-C aansluitingen, wat maximale compatibiliteit biedt. Met USB Power Delivery van 100 W kunt u uw laptop efficiënt opladen terwijl u tegelijkertijd aan meerdere apparaten werkt. De meegeleverde universele 112 W lader zorgt voor flexibiliteit bij het werken op verschillende locaties, ideaal voor mobiele professionals.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | I-TEC |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 8595611703799 |
| Vendorcode | C31DUALDPDOCKPD100W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aansluiting | USB-C |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Netvoeding | 100 W |
| Output current | 5 A |
| Spanning | 5 / 9 / 12 / 15 / 19 / 20 V |
| Stroom | 2.3 A |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 113 mm |
| Diepte | 113 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Compatibele soorten stopcontacten | EU |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8595611703799 |
| Vendorcode | C31DUALDPDOCKPD100W |
| Artikelnr | 1118659 |
| Merk | I-TEC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
