Je bent nog niet ingelogd
i-tec USB-C Quattro Display Docking Station with Power Delivery 85 W
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De i-tec USB-C Quattro Display Docking Station with Power Delivery 85 W is een veelzijdige verbindingsoplossing voor moderne laptops. Deze docking station beschikt over zowel USB-A als USB-C aansluitingen, waarmee u eenvoudig meerdere apparaten tegelijk kunt aansluiten. Met een USB Power Delivery capaciteit van 85 W kunt u uw laptop efficiënt opladen terwijl u werkt. De Quattro Display functie maakt gebruik van meerdere schermen mogelijk, ideaal voor productief werken. Het i-tec merk staat bekend om betrouwbare connectiviteitsproducten voor professionele gebruikers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | I-TEC |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 85 W |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 8595611703393 |
| Vendorcode | C31QUATTRODOCKPD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aansluiting | USB-C |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100-240 V |
| Output current | 6,75 A |
| Spanning | 20 V |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 197 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Gewicht | 290 gram |
| Hoogte | 34 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 85 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte stroomkabel | 1,6 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Compatibele soorten stopcontacten | EU |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 2560 x 1440 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8595611703393 |
| Vendorcode | C31QUATTRODOCKPD |
| Artikelnr | 1118660 |
| Merk | I-TEC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
