Je bent nog niet ingelogd
i-tec Metal USB-C Ergonomic 4K 3x Display Docking Station + Power Delivery 85 W
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De i-tec Metal USB-C Ergonomic 4K 3x Display Docking Station is een veelzijdige werkoplossing voor professionals. Met ondersteuning voor drie displays in 4K-kwaliteit zorgt het station voor uitgebreide werkruimte. De docking station beschikt over meerdere aansluitingen waaronder USB-A en USB-C poorten voor flexibele apparaatconnectiviteit. De ingebouwde kaartlezer vergemakkelijkt gegevensoverdracht. Met 85W USB Power Delivery kunnen laptop en randapparatuur efficiënt worden opgeladen via één enkele USB-C-verbinding, wat zorgt voor een georganiseerde en productieve werkplek.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | I-TEC |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 85 W |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 8595611703676 |
| Vendorcode | C31FLATDOCKPDPRO |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 269 mm |
| Diepte | 84 mm |
| Gewicht | 324 gram |
| Hoogte | 23 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 85 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte stroomkabel | 0,6 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aansluiting | USB-C |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8595611703676 |
| Vendorcode | C31FLATDOCKPDPRO |
| Artikelnr | 1119365 |
| Merk | I-TEC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
