Je bent nog niet ingelogd
HP USB-C Travel Hub G3
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
De HP USB-C Travel Hub G3 is een compacte docking station uit de categorie laptops en meer. Dit apparaat biedt verbindingsmogelijkheden met zowel USB-A als USB-C poorten, waardoor je eenvoudig verschillende apparaten kunt aansluiten. De travel hub is ontworpen voor gebruikers die onderweg extra connectiviteit nodig hebben. Met zijn draagbare formaat is het ideaal voor professionals die flexibiliteit en gemak combineren met hun mobiele werkstijl. Het hub uitbreid de mogelijkheden van je laptop aanzienlijk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
| EAN | 197497618105 |
| Vendorcode | 86S97AA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✖︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | USB-C |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 116 mm |
| Diepte | 41.9 mm |
| Gewicht | 64 gram |
| Hoogte | 14.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt | ✖︎ |
| UNSPSC-code | 43211609 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Docking |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 197497618105 |
| Vendorcode | 86S97AA |
| Artikelnr | 1121139 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯