Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com 150UE-USB4DOCKTRIPLE laptop dock & poortreplicator Bedraad USB4 Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De StarTech.com 150UE-USB4DOCKTRIPLE is een bedraade USB4 docking station ontworpen voor laptopgebruikers die uitbreidingsmogelijkheden zoeken. Dit dock beschikt over zowel USB-A als USB-C aansluitingen voor het aansluiten van diverse randapparatuur. Met USB Power Delivery tot 100W kan het station uw laptop opladen terwijl u andere apparaten aansluit. Het compacte grijze ontwerp past goed op elk bureau en biedt een praktische oplossing voor het uitbreiden van de poorten van uw laptop.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Startech |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| EAN | 65030902885 |
| Vendorcode | 150UE-USB4DOCKTRIPLE |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aansluiting | USB4 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington, Nano |
| Kleur Product | Grijs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Output current | 9 A |
| Spanning | 20 V |
| Stroom | 2.5 A |
| Vermogensverbruik (max) | 180 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 40 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 95 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Gewicht | 1060 gram |
| Hoogte | 34 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| Thunderbolt | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10, 100, 1000, 2500 Mbit/s |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele soorten stopcontacten | US |
| Full duplex | ✓︎ |
| UASP-ondersteuning | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | VIA - VL830, VIA - VL163, VIA - VL162, VIA - VL105, Realtek - RTL8156BS, Realtek - ALC4030U, Parade - PS8469 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030902885 |
| Vendorcode | 150UE-USB4DOCKTRIPLE |
| Artikelnr | 1162310 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯