Je bent nog niet ingelogd
Acer 7in1 Type C Dongle Bedraad USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Acer 7in1 Type C Dongle is een veelzijdige verbindingsoplossing voor moderne laptops. Met USB 3.2 Gen 1-connectiviteit biedt deze dongle meerdere aansluitingsmogelijkheden waaronder USB-A en USB-C poorten voor het aansluiten van diverse apparaten. De ingebouwde cardreader stelt je in staat om snel gegevens van geheugenkaarten over te dragen. Met USB Power Delivery tot 100 W kun je je laptop efficiënt opladen terwijl je gelijktijdig andere apparaten aansluit. De zilverkleurige afwerking past bij de meeste modern design laptops.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 4712842946571 |
| Vendorcode | HP.DSCAB.018 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 101.6 mm |
| Gewicht | 58 gram |
| Hoogte | 12.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI | ✓︎ |
| Displayport | ✖︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4712842946571 |
| Vendorcode | HP.DSCAB.018 |
| Artikelnr | 1162874 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯