Je bent nog niet ingelogd
ICY BOX IB-DK4040a-CPD Bedraad USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Aluminium, Zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
De ICY BOX IB-DK4040a-CPD is een aluminium dockingstation met bedraad USB 3.2 Gen 1 Type-C aansluiting, speciaal ontworpen voor laptopgebruikers. Dit station biedt veelzijdige connectiviteitsopties met USB-A en USB-C poorten, waardoor u gemakkelijk meerdere apparaten kunt aansluiten. Het beschikt over een geïntegreerde cardreader voor directe toegang tot geheugenkaarten. Met USB Power Delivery tot 100 W kunt u uw laptop efficiënt opladen terwijl u andere randapparatuur aansluit. Het robuuste aluminium ontwerp zorgt voor duurzaamheid en een professionele uitstraling op uw werkplek.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ICY BOX |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 4250078174783 |
| Vendorcode | IB-DK4040A-CPD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✖︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Displayport | ✖︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Zilver |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| USB kabel lengte | 0,2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output current | 5 A |
| Spanning | 20 V |
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 127 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Gewicht | 110 gram |
| Hoogte | 17 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UASP-ondersteuning | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4250078174783 |
| Vendorcode | IB-DK4040A-CPD |
| Artikelnr | 1163486 |
| Merk | ICY BOX |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten