Je bent nog niet ingelogd
ASUS USB-C Stand Dock DC310
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De ASUS USB-C Stand Dock DC310 is een praktische dockingstation die uw laptop en mobiele apparaten verbindt. Dit station beschikt over USB-A en USB-C poorten voor het aansluiten van verschillende apparaten tegelijkertijd. Met USB Power Delivery ondersteunt het dock snelladen tot 100W, waardoor uw apparaten snel opgeladen worden. Het compacte ontwerp maakt het ideaal voor thuisgebruik of kantoor, waarbij u gemakkelijk meerdere verbindingen tot stand kunt brengen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 4711387853634 |
| Vendorcode | 90XB099N-BDS020 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | Ja, Nee |
| HDMI | ✓︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof, Metaal |
| USB kabel lengte | 0,65 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 150 W |
| Output current | 7,5 A |
| Spanning | 20 V |
| Type stroombron | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 334.9 mm |
| Diepte | 66.2 mm |
| Gewicht | 422 gram |
| Hoogte | 29.6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,1000,100 Mbit/s |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387853634 |
| Vendorcode | 90XB099N-BDS020 |
| Artikelnr | 1164940 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
