Je bent nog niet ingelogd
i-tec USB-C Triple 4K HDMI Video Adapter, Power Delivery 100W
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De i-tec USB-C Triple 4K HDMI Video Adapter is een docking station voor laptops en biedt veelzijdige connectiviteit. Dit apparaat ondersteunt meerdere 4K HDMI-verbindingen, waardoor je eenvoudig meerdere externe beeldschermen kunt aansluiten. Met USB-C connectiviteit en 100W Power Delivery kan het apparaat je laptop tegelijkertijd van stroom voorzien. Het is ontworpen voor gebruikers die hun werkruimte willen uitbreiden met extra beeldschermen en een gecentreerde stroomvoorziening nodig hebben.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | I-TEC |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 8595611707735 |
| Vendorcode | C31TRIPLE4KHDMIPD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR-ondersteuning | ✓︎ |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 42 mm |
| Gewicht | 60 gram |
| Hoogte | 14 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Snoerlengte | 0,2 m |
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB Type-C |
| Aansluiting 2 | 3 x HDMI |
| HDMI | ✓︎ |
| Displayport | ✖︎ |
| USB-A | ✖︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8595611707735 |
| Vendorcode | C31TRIPLE4KHDMIPD |
| Artikelnr | 1165179 |
| Merk | I-TEC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯