Je bent nog niet ingelogd
Kensington K32803EU laptop dock & poortreplicator
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Kensington K32803EU is een veelzijdige laptop dock en poortreplicator uit onze collectie docking stations. Dit model beschikt over USB-C connectiviteit en ondersteunt USB Power Delivery met een vermogen van 100 W. De dock uitbreidt de connectiviteitsmogelijkheden van uw laptop aanzienlijk en biedt krachtige voeding voor uw apparaat. Ideaal voor gebruikers die op zoek zijn naar een betrouwbare dockingoplossing voor dagelijks gebruik op het kantoor of onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 5028252653534 |
| Vendorcode | K32803EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB-aansluitingen | 5 |
| Aansluiting | USB-C |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele besturingssystemen | Windows 10 or above |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5028252653534 |
| Vendorcode | K32803EU |
| Artikelnr | 1165222 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯