Je bent nog niet ingelogd
HP Portable USB-C 4K HDMI Hub
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
De HP Portable USB-C 4K HDMI Hub is een compacte dockingstation ontworpen voor laptopgebruikers die hun connectiviteit willen uitbreiden. Met ondersteuning voor USB-C en USB-A aansluitingen biedt deze hub flexibiliteit voor het aansluiten van verschillende apparaten en randapparatuur. De 4K HDMI-uitgang stelt u in staat om uw scherm uit te breiden naar een externe monitor met hoge resolutie. Dit draagbare accessoire is ideaal voor professionals en reizigers die een compacte oplossing zoeken voor hun werkplek.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 199251485510 |
| Vendorcode | BR1U3AA#ABB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 119.6 mm |
| Diepte | 39.9 mm |
| Gewicht | 62 gram |
| Hoogte | 14.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht pallet (imperiaal) | 238,4 kg (525.6 lbs) |
| Thunderbolt | ✖︎ |
| UNSPSC-code | 43211609 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele besturingssystemen | Windows 10; Windows 11; macOS; Chrome OSTM; iPadOS; AndroidTM |
| Speciale eigenschappen | Sustainable |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Hub; Quick start guide; Warranty card |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199251485510 |
| Vendorcode | BR1U3AA#ABB |
| Artikelnr | 1166869 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯