Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com Triple-Monitor USB-C Docking Station, DisplayPort / HDMI Dock, 4K 60Hz, 100W Laptop Cha
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
De StarTech.com Triple-Monitor USB-C Docking Station is een veelzijdige oplossing voor professioneel werk met meerdere schermen. Deze docking station biedt connectiviteit via zowel USB-A als USB-C poorten, waardoor u eenvoudig verschillende apparaten kunt aansluiten. Met ondersteuning voor DisplayPort en HDMI kun je tot drie monitoren aansluit en werken op 4K resolutie met 60Hz vernieuwingsfrequentie. De ingebouwde 100W stroomlevering zorgt voor snel opladen van je laptop. Perfect voor kantoor- en creatief werk, deze station centraliseert je connectiviteit en vergroot je productiviteit aanzienlijk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Startech |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 65030921817 |
| Vendorcode | 199UE-USBC-DOCK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✖︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| Aansluiting | USB-C |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington, Nano, Wig, Noble |
| Kleur Product | Grijs |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Output current | 6,25 A |
| Spanning | 24 V |
| Stroom | 2.5 A |
| Stroomverbruik (typisch) | 150 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 79 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Gewicht | 300 gram |
| Hoogte | 27 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Compatibele soorten stopcontacten | EU, UK |
| Full duplex | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 4096 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | Ubuntu 24.04 LTS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | VMM5320, VL103R, VL171, VL822, VP226, VL817, RTL8153E |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030921817 |
| Vendorcode | 199UE-USBC-DOCK |
| Artikelnr | 1170551 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten