Je bent nog niet ingelogd
ICY BOX Heart Dock 2300 Bedraad USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Antraciet
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
De ICY BOX Heart Dock 2300 is een bedraad USB 3.2 Gen 2 docking station in antraciet kleur. Dit station biedt zowel USB-A als USB-C aansluitingen, waardoor u gemakkelijk meerdere apparaten kunt verbinden. Met een USB Power Delivery vermogen van 100 W kan het station uw laptop en andere apparaten efficiënt voorzien van stroom. Het is ontworpen voor gebruikers die een uitgebreide connectiviteitsoplossing voor hun werkplek zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ICY BOX |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 4250078175537 |
| Vendorcode | 61215 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✖︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Displayport | ✖︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 2 |
| DVI | ✖︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| Aansluiting | USB-C |
| S/PDIF | ✖︎ |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K DCI |
| Beeldscherm | LCD |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC) |
| USB kabel lengte | 1 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 155 mm |
| Diepte | 77 mm |
| Gewicht | 971 gram |
| Hoogte | 65 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C, AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4250078175537 |
| Vendorcode | 61215 |
| Artikelnr | 1170860 |
| Merk | ICY BOX |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
